O MNIE

Fotografowanie to mój sposób patrzenia na świat a zdjęcia zdają się być dowodem na ułomność słów. Ludzie i świat są inspiracją do tworzenia pięknych rzeczy.
Piękno uwieczniam na zdjęciach,które towarzyszą Nam przez całe życie. Fotografia to pasja- to zatrzymywania czasu, który nigdy się nie cofa. Gdy spojrzysz na zdjęcie za każdym razem tyka ta sama chwila.
Fotografuję, Żyję, Kocham…
Pozwólcie mi zatrzymać czas najpiękniejszych w życiu chwil. Dawid
Szczęśliwy mąż i ojciec najwspanialszych dzieciaków na świecie. Empatyczny i pełen pasji kocha fotografować i uwieczniać emocje, ludzi i zdarzenia. Perfekcjonista w każdym detalu. Mój optymizm i pasja udziela się moim klientom , dlatego wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju.
Nie ustawiam, nie aranżuję, dyskretnie obserwuje i dokumentuje 😉 Reportaż to ciągły splot wydarzeń z dnia. To dokumentacja fotograficzna części życia. Fotografia ma być naturalna, spontaniczna nie nachalna. Tak właśnie pracuje-cicho i dyskretnie nie zapominając o najważniejszych momentach dnia.
Doskonałej jakości materiały z reportażu i pleneru. A wszystko to oprawione w piękny ekskluzywny foto-album. Oferuje tylko najwyższej jakości materiały. W panelu klienta można zobaczyć foto albumy i inne potrzebne akcesoria aby wybrać optymalny zestaw dla siebie.
Reportaż ślubny
Fotografia ludzi
Fotografia sensualna
Fotografia rodzinna
Zapraszam do współpracy