Albumy
najlepszy wybór na lata

 

Od lat korzystam tylko i wyłącznie z usług jednego polskiego dostawcy. Najlepszej jakości materiały połączone z ponadczasowym wyglądem.

Nie oferuję marnej i niskiej jakości albumów z ogólnodostępnych sklepów i sieciówek. Dbam własnym wizerunkiem aby wasze wspomnienia były trwałe, przygotowane i oprawione na lata. Materiały, które otrzymacie są wykonywane indywidualnie dla Was i pod Wasze potrzeby. Na każdym etapie macie kontrolę nad wersją ostateczną  😉 Tylko najlepsze albumy dają gwarancje,że po latach będziecie wspominać te cudowne chwile.

Album preferowany przez ze mnie to koszt ok 670 pln.  Zmieniając ilość dodatków lub ilość stron rozkładówek koszty te mogą być niższe lub wyższe.  Preferowany album zawiera 30 rozkładówek czyli 60 kart. To optymalna ilość aby zmieścić te najpiękniejsze zdjęcia bez kompromisów. Albumy posiadają miękką oprawę  a karty zaokrąglone rogi. Przód albumu ma 1 okienko z waszym zdjęciem oraz standardowe napisy. Album posiada w tej cenie porządne etui w którym znajduje się pen drajw 32 Giga na którym jest wasza prezentacja, zdjęcia z wesela  oraz dodatkowe zdjęcia reportażowe.

W przypadku gdy korzystacie tylko z usługi reportażu fotograficznego bez dodatkowych materiałów w pakiecie standard otrzymujecie 20 najważniejszych odbitek formatu 13×18 lub 15×21 w pięknym etui na fotografie.

*Na spotkaniu prezentuje materiały demo, które można dokładnie obejrzeć i które przedstawiają przykładowe wzory jakie otrzymacie.

 

Zachęcam do jedynego słusznego wyboru  😉

2.  Wielu przyszłych małżonków zastanawia się i pyta jak wyglądają foto albumy wewnątrz.  Priorytetem dla mnie jest racjonalne i przejrzyste rozmieszczenie      fotografii na każdej z rozkładówek. Album ma być przejrzysty i dostojny – bez zbytniego przepychu i maniery. Ma dawać poczucie wyjątkowości i solidności-takie są wasze wspomnienia.

Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka w ponadczasowym i nowoczesnym wydaniu.